PROGMAR Marcin Walkiewicz
Ul. Młynarska 6A/58 | 26-600 Radom | 48 300-52-67

POCZTA/HOSTING NAZWISKOWYW chwili obecnej większość domen nazwiskowych jest już zajęta, i to w wariantach z różnymi rozszerzeniami. Wybierając nasz hosting masz możliwość korzystania z domeny z własnym nazwiskiem. Oferta dotyczy domen nazwiskowych, których jesteśmy właścicielami. Proponujemy pocztowe pakiety nazwiskowe 1GB, 2GB, 4GB lub hostingowe pakiety nazwiskowe 2GB, 4GB, 8GB.

PROGMAR jest właścicielem domen nazwiskowych:


walkiewicz.pl

guzikowski.eu

guzikowska.eu

walaszczyk.com.pl

skowyra.eu


krzywonos.pl


kolejne w przygotowaniu...


Co można zrobić posiadając "własną" część domeny nazwiskowej, a właściwie subdomenę imienną w domenie nazwiskowej?

Oczywiście uruchomić własny designerski adres e-mail oraz, w zależności od wybranego pakietu, także własną stronę www i używać do woli. Można też nie robić prawie nic... Tylko zamówić subdomenę imienną z myślą o wykorzystaniu jej w późniejszym terminie. Wtedy zabezpieczysz sobie subdomenę imienną w domenie nazwiskowej i już nikt kto posiada takie imię jak Ty nie będzie miał możliwości skorzystania z identycznej oferty.

Pod zarezerwowanym adresem będzie działała strona testowa www, a adres będzie czekał na "lepsze czasy", na pomysł jego wykorzystania, na założenie przez Ciebie firmy. Prędzej czy później taki pomysł się pojawi, taki czas nadejdzie.


Konto e-mail zamówione przez Ciebie w domenie nazwiskowej działa od razu i możesz go używać. Konto to wolne jest od działań marketingowych oraz reklam.

Najłatwiej zalogować się do poczty e-mail poprzez pocztowy panel nazwiskowy swojego nazwiska, korzystając ze strony Nazwiskowe panele pocztowe lub wpisując adres takiego panelu bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Jeżeli chcesz ustawić pocztę w komórce lub na komputerze zajrzyj na strony pomocy Pomoc - konfiguracja poczty.pocztowy panel nazwiskowy

Wiele osób uważa, że adres typu imie@nazwisko.pl lub podobne (z rozszerzeniami .eu, .com, com.pl) wygląda o wiele bardziej profesjonalnie od adresów darmowych serwisów pocztowych. Nie znajdzie się lepszego adresu do prezentacji własnej osoby niż domena z własnym imieniem i nazwiskiem. O ileż lepiej w Twoim CV, na papierze firmowym czy wizytówce będzie wyglądał adres typu imie@nazwisko.pl od np. imie.nazwisko29@gmail.com Jeżeli chcesz sprawdzić konfiguracje pocztowych pakietów nazwiskowych, poznać ceny lub zamówić, przejdź dalej...
imienne adresy e-mail w domenie nazwiskowej

W odpowiednim czasie, gdy zajdzie taka potrzeba, będąc posiadaczem subdomeny imiennej w domenie nazwiskowej, uruchomisz swoja prywatną lub firmową stronę www. Strona z takim adresem będzie prezentowała się świetnie. Jeżeli prowadzisz firmę pod własnym imieniem i nazwiskiem (biuro rachunkowe, kancelarię prawną, gabinet lekarski, studio fryzjerskie, firmę transportową, itp.) na takim adresie możesz umieścić stronę internetową swojej firmy. Jeżeli chcesz sprawdzić konfiguracje hostingowych pakietów nazwiskowych, ich parametry, poznać ceny lub zamówić, przejdź dalej...
imienna strona www w domenie nazwiskowej

Jeżeli adres okaże się zajęty spróbuj wprowadzić imię w odmianie. Np. Aleksandra, to także Ola i Olka. Oczywiście nie wszystkie odmiany imienia będą wyglądały profesjonalnie, na to trzeba zwrócić uwagę.